GREEN CAR

V Greenlogy sme v spolupráci s najväčším poskytovateľom služieb nabíjania elektrických vozidiel v strednej a východnej Európe, spoločnosťou GreenWay vytvorili produkt GreenCar ako odmenu pre všetkých zákazníkov Greenlogy v segmente domácností.
nabíjanie elektromobilov

KREDIT V HODNOTE 25 €

Získajte kredit na nabíjanie elektromobilu

Pre každého nového zákazníka služieb Greenlogy, ktorý vlastní elektromobil a využíva nabíjacie stanice spoločnosti GreenWay.

1. VYTVORTE SI CENOVÚ PONUKU

Vytvorte si online cenovú ponuku kliknutím na tlačítko ONLINE PONUKA.  Cenovú ponuku Vám obratom doručíme do emailu.

2. AKCEPTUJTE CENOVÚ PONUKU

Akceptujte cenovú ponuku, následne budete presmerovaný/á na zákaznícky portál, kde si vytvoríte online zmluvu, zakliknete možnosť produktu Green Car a doplníte potrebné údaje o Vašom odbernom a výrobnom mieste. Všetky údaje nájdete na Vašej poslednej faktúre za elektrinu a v Zmluve o pripojení výrobného zdroja.

Ak si s vyplnením zmluvy neviete rady, v tejto fáze nás môžete požiadať o pomoc na green linke 02/3305 6444.

3. ZMLUVU ELEKTRONICKY PODPÍŠTE

Po vyhotovení Zmluvy Vám do SMS doručíme link na elektronický podpis. Zmluvu jednoducho podpíšete prstom na displeji svojho smartfónu alebo tabletu.

4. OBDRŽÍTE KUPÓN K DOBITIU KARTY

Po úspešnom zmenovom procese a prechode do Greenlogy, obdržíte kupón k dobitiu karty GreenWay. Obchodné podmienky pre službu GreenCar pre domácnosti nájdete tu.

NABÍJAJTE SVOJ ELEKTROMOBIL ZELENOU ELEKTRINOU OD GREENLOGY

Pre elektromobil je kľúčové, akú elektrinu používate na jeho nabíjanie. Či sú to klasické fosílne zdroje alebo obnoviteľné zdroje energie. V Greenlogy máme túto otázku vyriešenú. K elektromobilu patrí výhradne zelená elektrina, ideálne od slovenských výrobcov, len takto je reťazec uzavretý a dáva enviromentálny zmysel.

ZÁLEŽÍ VÁM NA NAŠEJ PLANÉTE?

Elektromobily sa postupne stávajú integrálnou súčaťou nášho života. Vlastníctvo elektromobilu svedčí aj o tom. ako sa jeho majiteľ pozerá na svet, klimatické zmeny a budúcnosť ďalších generácií. Je len na nás, v akom stave im planétu odovzdáme.

NABÍJAJTE SVOJ ELEKTROMOBIL ZELENOU ELEKTRINOU OD GREENLOGY

CHCEM PONUKU NA MIERU

Ako využívať alebo nabiť kartu GreenWay?

1. VYUŽITE KUPÓN OD GREENLOGY

Ako použijem kupón Greenlogy? Jednoducho stačí zadať kód kupónu a potvrdiť jeho uplatnenie. Urobiť to môžete v klientskej zóne na webovej stránke www.greenway.sk, kde priamo v hlavnom menu je voľba Moje kupóny. V mobilnej aplikácii to nájdete v sekcii Môj profil. Stav a históriu čerpania potom zákazník nájde v časti Minulé nabíjania.

2. ZAČNITE NABÍJAŤ

Pre začatie nabíjania použite Vašu nabíjaciu kartu alebo smartphone. Následne postupujte podľa inštrukcií na jednotlivých nabíjacích staniciach.

1. BEZPLATNE SA ZAREGISTRUJTE

Registrácia je bezplatná a zaberie 2 minúty, Vyplňte registračný formulár na www.greenway.sk. Po potvrdení Vašej registrácie, Vám bude vytvorené konto.

2. ZÍSKAJTE KARTU/KĽÚČENKU NA NABÍJANIE

Po úspešnej registrácii bude na Vašu adresu odoslaná GreenWay karta/kľúčenka na nabíjanie. Kým obdržíte Vašu kartu, môžete sa nabíjať pomocou Greenway online aplikácie.

3. VYUŽITE KUPÓN OD GREENLOGY

Ako použijem kupón Greenlogy? Jednoducho stačí zadať kód kupónu a potvrdiť jeho uplatnenie. Urobiť to môžete v klientskej zóne na webovej stránke www.greenway.sk, kde je priamo v hlavnom menu voľba Moje kupóny. V mobilnej aplikácii to nájdete v sekcii Môj profil. Stav a históriu čerpania potom zákazník nájde v časti Minulé nabíjania.

4. ZAČNITE NABÍJAŤ

Pre začatie nabíjania použite Vašu nabíjaciu kartu alebo smartphone. Následne postupujte podľa inštrukcií na jednotlivých nabíjacích staniciach.

Máme pre Vás aj ďalšie produkty

zelená elektrina

ZELENÁ ELEKTRINA

Skutočná zelená elektrina zo Slovenska pre všetkých.  Pripojte svoju firmu na zelenú elektrinu a podporte rast podielu obnoviteľných zdrojov v energetickom mixe Slovenska. Planétu máme len jednu ....

ZISTIŤ VIAC

GREEN SOLAR

Najlacnejšia elektrina je vždy taká, ktorú si vyrobíte sami. Získajte slobodu a voľnosť s fotovoltickými elektrárňami od Greenlogy. Celý projekt Vám dodáme na kľúč a zároveň Vám prebytky uskladníme ....

ZISTIŤ VIAC

GREEN VBATTERY

V Greenlogy Vám zabezpečíme uloženie nespotrebovanej, vyrobenej elektriny v našej virtuálnej batérii. V čase keď ju budete potrebovať (v noci, v zime, pri horších svetelných podmienkach) si ju ...

ZISTIŤ VIAC

HĽADÁTE DODÁVATEĽA, KDE BUDETE VÍTANÍ A ŽIADANÍ?

Prečítajte si alebo pozrite príbehy našich zákazníkov.

Ústretové a kultivované správanie, krátke čakacie lehoty na odpoveď.

Pavel

Hodnotím veľmi pozitívne prístup Greenlogy ku mne ako ku klientovi.

Milan

Príprava zmluvného vzťahu, komunikácia a individuálny prístup boli neobvykle nadštandardné.

Vladimír

Profesionálny prístup, rýchlo vyriešená požiadavka.

Miroslav

Milan

Nielen výhodná ponuka produktov, ale aj fantastický prístup Vášho zamestnanca !!!

Helena

Profesionálny, super zákaznícky prístup, vynikajúce online služby, prvotný dojem je vynikajúci.

Egon