Pripojte SA

PRÍBEH GREENLOGY

Spoločnosť Greenlogy začala svoju činnosť v energetike v roku 2021, keďže na trhu s dodávkou elektriny chýbala ponuka založená výhradne na dodávke elektriny z obnoviteľných zdrojov, ktorá sa zároveň nekompromisne vymedzí voči elektrine vyrobenej z fosílnych palív a bude prednostne podporovať slovenských výrobcov zelenej elektriny.

Zelená značka Greenlogy v sebe spája zákazníka, ktorý chce žiť svoj život udržateľne a zodpovedne, slovenských výrobcov energií z obnoviteľných zdrojov a moderného zeleného dodávateľa. Greenlogy svojim zákazníkom denne dokazuje, že aj obyčajná dodávka elektriny sa dá robiť inak - udržateľne a zodpovedne a pritom poctivo, jednoducho a transparentne.
yn

UDRŽATEĽNE

Žijeme a pracujeme udržateľne a zodpovedne. Sledujeme a znižujeme našu uhlíkovú stopu. Rovnaký prístup nájdete v našich službách.

OTVORENE A FÉR

Plníme naše sľuby a Vaše očakávania. Zmluvy v Greenlogy sú jednoduché, transparentné a neobsahujú žiadne skryté podmienky.

OSOBNÝ PRÍSTUP

S nami zažijete nadštandardný servis a jedinečný osobný prístup. Sledujeme vaše potreby a poskytujeme Vám riešenia na mieru.

Vízia Greenlogy

V Greenlogy pracujeme na tom, aby aj naše deti poznali modrú oblohu a zelenú krajinu. Sme presvedčení, že budúcnosťou Slovenska je čistá energia vyrobená v nízkoemisných výrobných zdrojoch za použitia obnoviteľných surovín. Na energetickom trhu budeme vždy mostom, ktorý spája spotrebiteľov s výrobcami zelenej elektriny. Náš 100% zelený energetický mix je dostupný pre všetkých.

Sme lídrom v inováciách, prinášame pravidelne na trh nové inovatívne produkty a služby pre maximálne využitie zelenej elektriny. Modernými produktami, poctivými službami a made-to-measure prístupom, uľahčujeme svojim zákazníkom život, podporujeme udržateľnosť a zodpovednosť v prístupe k životnému prostrediu, čím dávame existencii obnoviteľných zdrojov vyšší zmysel. Všetkým sa snažíme poskytovať pozitívny zákaznícky zážitok, definujeme trendy a benchmark v kvalite služieb.
Viac o našich zdrojoch

Aký dopad majú jednotlivé typy výrobných zdrojov na životné prostredie?

Zdroje
Zdroje Greenlogy
Národný energetický
mix za rok 2022
Fosílne
0 %
21,65 %
Obnoviteľné
100 %
9,29 %
Jadrové
0 %
69,06 %
Dopad na životné
prostredie
Zdroje Greenlogy
Národný energetický
mix za rok 2022
Emisie CO2
0g na kWh
156,93g na kWh
Radioaktívny odpad
0mg na kWh
2,10mg na kWh

Skutočná zelená elektrina zo Slovenska pre všetkých

2 400

Spokojných zákazníkov

4 700

Ročne vybavených požiadaviek

31 500

Vystavených faktúr

94,92%

Úroveň spokojnosti
s naším servisom

9

Členov tímu

97%

Podiel opakujúcich
sa kontraktov

My sme sa už rozhodli
akou cestou pôjdeme

Nemusíte patriť k eko organizácii, aby ste pomohli zrealizovať zmenu. Zmeny, ktoré pomôžu predovšetkým našim deťom, môžeme robiť aj postupne a po malých krokoch.

Sme súčasťou zelenej komunity a združenia

Slovesnká asociácia fotovoltického priemyslu a OZESlovak Electric Vehicle Association