Príbeh Greenlogy

Značka Greenlogy vznikla v roku 2019, keďže na trhu s dodávkou elektriny chýbala ponuka založená výhradne na dodávke elektriny z obnoviteľných zdrojov, ktorá sa zároveň nekompromisne vymedzí voči elektrine vyrobenej z fosílnych palív a bude prednostne podporovať slovenských výrobcov zelenej elektriny. Zelená značka Greenlogy v sebe spája zákazníka, ktorý chce žiť svoj život udržateľne a zodpovedne, slovenských výrobcov energií z obnoviteľných zdrojov a moderného zeleného dodávateľa. Greenlogy svojim zákazníkom denne dokazuje, že aj obyčajná dodávka elektriny sa dá robiť inak - udržateľne a zodpovedne a pritom poctivo, jednoducho a transparentne.

UDRŽATEĽNE

Žijeme a pracujeme udržateľne a zodpovedne. Sledujeme a znižujeme našu uhlíkovú stopu. Rovnaký prístup nájdete v našich službách.

OTVORENE A FÉR

Plníme naše sľuby a Vaše očakávania. Zmluvy v Greenlogy sú jednoduché, transparentné, bez viazanosti a neobsahujú žiadné skryté podmienky

OSOBNÝ PRÍSTUP

S nami zažijete nadštandardný servis a jedinečný osobný prístup. Sledujeme vaše potreby a poskytujeme Vám riešenia na mieru.

Skutočná zelená elektrina zo Slovenska pre všetkých

dodávka zelenej elektriny

Vízia Greenlogy

V Greenlogy pracujeme na tom, aby aj naše deti poznali modrú oblohu a zelenú krajinu. Sme presvedčení, že budúcnosťou Slovenska je čistá energia vyrobená v nízkoemisných výrobných zdrojoch za použitia obnoviteľných surovín. Na energetickom trhu budeme vždy mostom, ktorý spája spotrebiteľov s výrobcami zelenej elektriny. Náš 100% zelený energetický mix je dostupný pre všetkých.

Sme lídrom v inováciách, prinášame pravidelne na trh nové inovatívne produkty a služby pre maximálne využitie zelenej elektriny. Modernými produktami, poctivými službami a made-to-measure prístupom, uľahčujeme svojim zákazníkom život, podporujeme udržateľnosť a zodpovednosť v prístupe k životnému prostrediu, čím dávame existencii obnoviteľných zdrojov vyšší zmysel. Všetkým sa snažíme poskytovať pozitívny zákaznícky zážitok, definujeme trendy a benchmark v kvalite služieb.
Zmena v nás je pre záchranu planéty dôležitá, aj Slovensko má v nej svoje pevné miesto. V Greenlogy pomáhame meniť myslenie a zaužívané pravidlá.

Sme jednoducho Greenlogy.

Aký dopad majú jednotlivé typy výrobných zdrojov na životné prostredie?

tabulka narodny mix a mix zdrojo greenlogy

Energetický mix Greenlogy 2022

68% bioplyn, 13% voda, 19% slnko

Skutočná zelená elektrina zo Slovenska pre všetkých

1 500

Spokojných zákazníkov

1 200

Ročne vybavených požiadaviek

2 900

Vystavených faktúr

98%

Úroveň spokojnosti s naším servisom

9

Členov tímu

97%

Podiel opakujúcich sa kontraktov

My sme sa už rozhodli akou cestou pôjdeme

Nemusíte patriť k eko organizácii, aby ste pomohli zrealizovať zmenu. Zmeny, ktoré pomôžu predovšetkým našim deťom, môžeme robiť aj postupne a po malých krokoch.

Pokúste sa aj vy spraviť maximum pre našu planétu

Sme súčasťou zelenej komunity a združenia

Slovak Electric Vehicle AssociationSlovesnká asociácia fotovoltického priemyslu a OZE