ZELENÁ ELEKTRINA ZO SLOVENSKA

Skutočná zelená elektrina zo Slovenska pre všetky odberné miesta s inštalovaným výrobným zdrojom. Žiadny Greenwashing, či zakrývanie fosílnej a jadrovej elektriny zárukami pôvodu zo zahraničia, ale reálny výkup elektriny zo skutočných, slovenských výrobných zdrojov.

Vyskúšajte si našu online ponuku. Rýchlo a bezpečne. Dodávku elektriny poskytujeme výhradne odberateľom, ktorí majú inštalovaný malý výrobný zdroj (do 10 kW) a využívajú službu Green VBattery.

Ako si aktivujem produkt Zelená elektrina?

1. VYTVORTE SI CENOVÚ PONUKU

Vytvorte si online cenovú ponuku kliknutím na tlačítko ONLINE PONUKA. Cenovú ponuku Vám obratom doručíme do emailu.

2. AKCEPTUJTE CENOVÚ PONUKU A VYPLŇTE ZMLUVU

Akceptujte cenovú ponuku, následne budete presmerovaný na zákaznícky portál, kde si vytvoríte online zmluvu, vyberiete ďalšie produkty a služby, doplníte potrebné údaje o Vašom odbernom a výrobnom mieste. Všetky potrebné údaje nájdete na faktúre za elektrinu a v Zmluve o pripojení výrobného zdroja.

Ak si s vyplnením zmluvy neviete rady, v tejto fáze nás môžete požiadať o pomoc na green linke 02/3305 6444.

3. ZMLUVU ELEKTRONICKY PODPÍŠTE

Po vyhotovení Zmluvy Vám do SMS doručíme link na elektronický podpis. Zmluvu jednoducho podpíšete prstom na displeji svojho smartfónu alebo tabletu. V ďalšom kroku Vám zašleme do e-mailu vzor výpovede, ktorý doručíte Vášmu aktuálnemu dodávateľovi (bez akceptácie výpovede, nebude zmena dodávateľa úspešná).

4. AKTIVÁCIA PRODUKTU

Po úspešnom zmenovom procese a presune odberného, prípadne výrobného miesta do bilančnej skupiny Greenlogy, Vám aktivujeme všetky objednané služby. Zároveň získate prístup na zákaznícky portál.

Našu zelenú elektrinu vyrobili desiatky menších a stredných slovenských výrobcov zo slnka, vody a bioplynu. Vo fosílnych palivách nevidíme budúcnosť.

CENNÍKY A DOKUMENTY

Máme pre Vás aj ďalšie produkty

GREEN SOLAR

Najlacnejšia elektrina je vždy taká, ktorú si vyrobíte sami. Získajte slobodu a voľnosť s fotovoltickými elektrárňami od Greenlogy. Celý projekt Vám dodáme na kľúč a zároveň Vám prebytky uskladníme ....

ZISTIŤ VIAC

GREEN VBATTERY

V Greenlogy Vám zabezpečíme uloženie nespotrebovanej, vyrobenej elektriny v našej virtuálnej batérii. V čase keď ju budete potrebovať (v noci, v zime, pri horších svetelných podmienkach) si ju jednoducho ....

ZISTIŤ VIAC

GREEN CAR

V Greenlogy sme v spolupráci s najväčším poskytovateľom služieb nabíjania elektrických vozidiel v strednej a východnej Európe, spoločnosťou Greenway vytvorili produkt GreenCar ako odmenu pre všetkých ...

ZISTIŤ VIAC

SKUTOČNÁ 100% ZELENÁ ELEKTRINA ZO SLOVENSKA

Prečo práve Greenlogy? Tu je hlavný dôvod.

Aký dopad majú jednotlivé typy výrobných zdrojov na životné prostredie?

tabulka narodny mix a mix zdrojo greenlogy

Energetický mix Greenlogy 2022

podiel našej zelenej elektriny slnko 19%, voda 13%, bioplyn 68%

S Greenlogy máte možnosť voľby typu zdroja pri uzatváraní kontraktu. Počas celého zmluvného vzťahu viete, aký zdroj/zdroje pre Vás elektrinu vyrobili. Vždy transparentne a otvorene. Len tak dávajú obnoviteľné zdroje zmysel.

Spájame výrobcov a spotrebiteľov, s Greenlogy využijete skutočnú zelenú elektrinu na maximum. Váš dopyt podporuje výstavbu nových výrobných zdrojov, ktoré zvyšujú podiel zelenej elektriny v celkovom energetickom mixe Slovenska.

S Greenlogy máte na výber

RÝCHLO A BEZPEČNE

Ako prví Vám prinášame online ponuku a zmluvu bez papiera. Všetko vybavíte rýchlo a bezpečne z pohodlia domova, pomocou smartphonu alebo tabletu.

FÉROVO

Garantujeme Vám za každých okolností férovú cenu. Žiadne skryté pokuty a poplatky v prípade ukončenia zmluvy. Zmluvy pre domácnosti sú bez viazanosti.

EKOLOGICKY

Skutočná zelená elektrina, ktorá sa vyrába z obnoviteľných zdrojov je šetrná k našej planéte. Výroba elektriny zo slnka, vody, bioplynu produkuje nulové emisie.

DOMÁCNOSTI AJ FIRMY

Greenlogy dodáva skutočnú zelenú elektrinu domácnostiam a firmám na celom Slovensku. Pri tvorbe ponuky si len vyberte správny zákaznícky segment. Pre nás je dôležitý každý zákazník.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS

S Greenlogy získate špičkový servis, s ktorým sa nebudete chcieť rozlúčiť. V hodnotení zákazníkov sme dosiahli 98% spokojnosť. Chceme, aby sa náš individuálny prístup stal legendárnym.

SLUŽBY

Nenecháme Vás v tom nikdy samých. Pravidelne kontrolujeme správnosť nastavenia Vašej tarify a s tým spojených distribučných poplatkov. Vždy navrhneme riešenie ako neplatiť nič navyše.

HĽADÁTE DODÁVATEĽA, KDE BUDETE VÍTANÍ A ŽIADANÍ?

Prečítajte si alebo pozrite príbehy našich zákazníkov.

Ústretové a kultivované správanie, krátke čakacie lehoty na odpoveď.

Pavel

Hodnotím veľmi pozitívne prístup Greenlogy ku mne ako ku klientovi.

Milan

Príprava zmluvného vzťahu, komunikácia a individuálny prístup boli neobvykle nadštandardné.

Vladimír

Profesionálny prístup, rýchlo vyriešená požiadavka.

Miroslav

Milan

Nielen výhodná ponuka produktov, ale aj fantastický prístup Vášho zamestnanca !!!

Helena

Profesionálny, super zákaznícky prístup, vynikajúce online služby, prvotný dojem je vynikajúci.

Egon