ZELENÁ ELEKTRINA ZO SLOVENSKA PRE FIRMY

Skutočná zelená elektrina zo Slovenska pre všetkých. Žiadny Greenwashing, či zakrývanie fosílnej a jadrovej elektriny zárukami pôvodu zo zahraničia, ale reálny výkup elektriny zo skutočných, slovenských výrobných zdrojov. Vaši zákazníci ocenia, že sa správate udržateľne a znižujete Vašu uhlíkovú stopu.

Vyberte si z našich cenníkov alebo si vyžiadajte ponuku na mieru.

Ako si aktivujem produkt Zelená elektrina?

1. VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU

Vyžiadajte si cenovú ponuku.  Doručíme Vám ju do emailu alebo Vás priamo osloví náš Obchodník.

2. AKCEPTUJTE CENOVÚ PONUKU A VYPLŇTE ZMLUVU

Akceptujte cenovú ponuku, následne Vás presmerujeme na zákaznícky portál, kde si vytvoríte online zmluvu, vyberiete ďalšie produkty a služby, doplníte potrebné údaje o Vašom odbernom mieste. Všetky potrebné údaje nájdete na faktúre za elektrinu.

Ak si s vyplnením zmluvy neviete rady, v tejto fáze nás môžete požiadať o pomoc na green linke 02/3305 6444.

3. ZMLUVU ELEKTRONICKY PODPÍŠTE

Po vyhotovení Zmluvy Vám do SMS doručíme link na elektronický podpis. Zmluvu jednoducho podpíšete prstom na displeji svojho smartfónu alebo tabletu. Mysleli sme aj na to, že Vaša firma môže mať viac štatutárov, link doručíme každému z nich.

4. AKTIVÁCIA PRODUKTU

Po úspešnom zmenovom procese a presune odberného miesta do bilančnej skupiny Greenlogy, Vám aktivujeme všetky objednané služby. Zároveň získate prístup na zákaznícky portál.

S Greenlogy máte na výber

CHCEM PONUKU NA MIERU

RÝCHLO A BEZPEČNE

Ako prví Vám prinášame online zmluvu bez papiera. Všetko vybavíte rýchlo a bezpečne z pohodlia kancelárie, pomocou smartphonu alebo tabletu. Mysleli sme aj na to, že spoločnosti môžu mať viac štatutárov.

FÉROVO

Garantujeme Vám za každých okolností férovú cenu. Žiadne skryté pokuty a poplatky v prípade ukončenia zmluvy. V Greenlogy vždy nájdete transparentné zmluvné podmienky a nikdy tomu nebude inak

EKOLOGICKY

Skutočná zelená elektrina, ktorá sa vyrába z obnoviteľných zdrojov je šetrná k našej planéte. Výroba elektriny zo slnka, vody, bioplynu produkuje nulové emisie. Znižujeme Vašu emisnú stopu a Vy získavate kredit u Vašich zákazníkov.

DOMÁCNOSTI AJ FIRMY

Greenlogy dodáva skutočnú zelenú elektrinu domácnostiam (ktoré majú inštalovaný malý výrobný zdroj do 10kW) a firmám na celom Slovensku. Pri tvorbe ponuky si len vyberte správny zákaznícky segment. V Greenlogy je pre nás dôležitý každý zákazník.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS

S Greenlogy získate špičkový servis, s ktorým sa nebudete chcieť rozlúčiť. V hodnotení zákazníkov sme dosiahli 98% spokojnosť. Chceme, aby sa náš individuálny prístup stal legendárnym. Vyskúšajte si nás.

SLUŽBY

Nenecháme Vás v tom nikdy samých. Pravidelne kontrolujeme správnosť nastavenia Vašej tarify a s tým spojených distribučných poplatkov. V prípade potreby, vždy navrhneme riešenie ako neplatiť nič navyše.

Našu zelenú elektrinu vyrobili desiatky menších a stredných slovenských výrobcov zo slnka, vody a bioplynu. Vo fosílnych palivách nevidíme budúcnosť.

CENNÍKY A DOKUMENTY

SKUTOČNÁ 100% ZELENÁ ELEKTRINA ZO SLOVENSKA

Prečo práve Greenlogy? Tu je hlavný dôvod.

Aký dopad majú jednotlivé typy výrobných zdrojov na životné prostredie?

tabulka narodny mix a mix zdrojo greenlogy

Energetický mix Greenlogy 2022

podiel našej zelenej elektriny slnko 19%, voda 13%, bioplyn 68%

S Greenlogy máte možnosť voľby typu zdroja pri uzatváraní kontraktu. Počas celého zmluvného vzťahu viete, aký zdroj/zdroje pre Vás elektrinu vyrobili. Vždy transparentne a otvorene. Len tak dávajú obnoviteľné zdroje zmysel.

Spájame výrobcov a spotrebiteľov, s Greenlogy využijete skutočnú zelenú elektrinu na maximum. Váš dopyt podporuje výstavbu nových výrobných zdrojov, ktoré zvyšujú podiel zelenej elektriny v celkovom energetickom mixe Slovenska.

Máme pre Vás aj ďalšie firemné produkty

GREEN SOLAR PRE FIRMY

Najlacnejšia elektrina je vždy taká, ktorú si vyrobíte sami. Získajte slobodu a voľnosť s fotovoltickými elektrárňami od Greenlogy. Celý projekt Vám dodáme na kľúč, zároveň za Vás prevezmeme zodpovednosť za odchýlku ....

ZISTIŤ VIAC
zelená elektrina

VÝKUP ZELENEJ ELEKTRINY

Prevádzkujete výrobný zdroj a nie ste domácnosť? Vyrábate 100% zelenú elektrinu a od 1.1.2020 zavedený systém povinného výkupu Vám nevyhovuje? Váš výrobný zdroj už dnes nemá alebo mu skončil nárok na ....

ZISTIŤ VIAC
nabíjanie elektromobilov

GREEN CAR PRE FIRMY

V Greenlogy sme v spolupráci s najväčším poskytovateľom služieb nabíjania elektrických vozidiel v strednej a východnej Európe, spoločnosťou Greenway vytvorili produkt GreenCar ako odmenu pre všetkých ….

ZISTIŤ VIAC

HĽADÁTE DODÁVATEĽA, KDE BUDETE VÍTANÍ A ŽIADANÍ?

Prečítajte si alebo pozrite príbehy našich zákazníkov.

Ústretové a kultivované správanie, krátke čakacie lehoty na odpoveď.

Pavel

Hodnotím veľmi pozitívne prístup Greenlogy ku mne ako ku klientovi.

Milan

Príprava zmluvného vzťahu, komunikácia a individuálny prístup boli neobvykle nadštandardné.

Vladimír

Profesionálny prístup, rýchlo vyriešená požiadavka.

Miroslav

Milan

Nielen výhodná ponuka produktov, ale aj fantastický prístup Vášho zamestnanca !!!

Helena

Profesionálny, super zákaznícky prístup, vynikajúce online služby, prvotný dojem je vynikajúci.

Egon