GREEN CAR PRE FIRMY

V Greenlogy sme v spolupráci s najväčším poskytovateľom služieb nabíjania elektrických vozidiel v strednej a východnej Európe, spoločnosťou GreenWay vytvorili produkt GreenCar ako odmenu pre všetkých zákazníkov Greenlogy. Nabíjajate si svoj elektromobil zadarmo.
nabíjanie elektromobilov
Cenník nabíjania (vrátane partnerských sietí a roamingu) a podmienky nabíjania v sieti GreenWay nájdete tu:

MESAČNÝ PAUŠÁL NA NABÍJANIE ZDARMA

Bezplatný paušál na nabíjanie elektromobilu

Pre každého nového aj existujúceho firemného zákaznika, ktorý vlastní elektromobil, využíva nabíjacie stanice spoločnosti GreenWay prostredníctvom niektorého z GreenWay mesačných nabíjacích paušálov (ENERGIA MAX alebo ENERGIA PLUS), máme príspevok až do výšky 100% hodnoty paušálu počas celého trvania zmluvného vzťahu.

1. VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU

Vyžiadajte si cenovú ponuku kliknutím na tlačítko CHCEM PONUKU NA MIERU.  Cenovú ponuku Vám doručíme do emailu.

2. AKCEPTUJTE CENOVÚ PONUKU

Po akceptácii cenovej ponuky Vás nasmerujeme na náš zákaznícky portál, kde si vytvoríte online zmluvu, zakliknete možnosť produktu Green Car, vyberiete hodnotu GreenWay paušálu a doplníte potrebné údaje o Vašom odbernom mieste. Všetky údaje nájdete na vyúčtovacej faktúre za elektrinu.

Ak si s vyplnením zmluvy neviete rady, v tejto fáze nás môžete požiadať o pomoc na green linke 02/3305 6444.

3. ZMLUVU ELEKTRONICKY PODPÍŠTE

Po vyhotovení Zmluvy Vám do SMS doručíme link na elektronický podpis. Zmluvu jednoducho podpíšete prstom na displeji svojho smartfónu alebo tabletu. Mysleli sme aj na to, že Vaša spoločnosť má viac štatutárov. Link doručíme každému z nich.

4. AKTIVÁCIA PAUŠÁLU GREENWAY

Po úspešnom zmenovom procese a prechode do Greenlogy, Vám príspevok za službu Green Car odrátame vo forme dobropisu alebo zľavy k vyúčtovacej faktúre. Obchodné podmienky pre službu Green Car pre podnikateľov nájdete tu.

NABÍJAJTE SVOJ ELEKTROMOBIL ZELENOU ELEKTRINOU OD GREENLOGY

Pre elektromobil je kľúčové, akú elektrinu používate na jeho nabíjanie. Či sú to klasické fosílne zdroje alebo obnoviteľné zdroje energie. V Greenlogy máme túto otázku vyriešenú. K elektromobilu patrí výhradne zelená elektrina, ideálne od slovenských výrobcov, len takto je reťazec uzavretý a dáva enviromentálny zmysel.

ZÁLEŽÍ VÁM NA NAŠEJ PLANÉTE?

Elektromobily sa postupne stávajú integrálnou súčaťou nášho života. Vlastníctvo elektromobilu svedčí aj o tom ako sa jeho majiteľ pozerá na svet, klimatické zmeny a budúcnosť ďalších generácií. Je len na nás, v akom stave im planétu odovzdáme.

NABÍJAJTE SVOJ ELEKTROMOBIL ZELENOU ELEKTRINOU OD GREENLOGY

CHCEM PONUKU NA MIERU

Máme pre Vás aj ďalšie firemné produkty

zelená elektrina

ZELENÁ ELEKTRINA PRE FIRMY

Skutočná zelená elektrina zo Slovenska pre všetkých.  Pripojte Vašu firmu na zelenú elektrinu od Greenlogy a podporte rast podielu obnoviteľných zdrojov v energetickom mixe Slovenska. Planétu máme len jednu ....

ZISTIŤ VIAC

GREEN SOLAR PRE FIRMY

Najlacnejšia elektrina je vždy taká, ktorú si vyrobíte sami. Získajte slobodu a voľnosť s fotovoltickými elektrárňami od Greenlogy. Celý projekt Vám dodáme na kľúč a zároveň za Vás prevezmeme zodpovednosť za odchýlku ....

ZISTIŤ VIAC
výkup zelenej elektriny

VÝKUP ZELENEJ ELEKTRINY

Prevádzkujete výrobný zdroj a nie ste domácnosť? Vyrábate 100% zelenú elektrinu a od 1.1.2020 zavedený systém povinného výkupu Vám nevyhovuje? Váš výrobný zdroj už dnes nemá alebo mu skončil nárok na ....

ZISTIŤ VIAC

HĽADÁTE DODÁVATEĽA, KDE BUDETE VÍTANÍ A ŽIADANÍ?

Prečítajte si alebo pozrite príbehy našich zákazníkov.

Ústretové a kultivované správanie, krátke čakacie lehoty na odpoveď.

Pavel

Hodnotím veľmi pozitívne prístup Greenlogy ku mne ako ku klientovi.

Milan

Príprava zmluvného vzťahu, komunikácia a individuálny prístup boli neobvykle nadštandardné.

Vladimír

Profesionálny prístup, rýchlo vyriešená požiadavka.

Miroslav

Milan

Nielen výhodná ponuka produktov, ale aj fantastický prístup Vášho zamestnanca !!!

Helena

Profesionálny, super zákaznícky prístup, vynikajúce online služby, prvotný dojem je vynikajúci.

Egon