Pripojte SA

AKU

Uskladnite si vo virtuálnej batérii vašu prebytočnú elektrinu

Informácie o programe AKU

  • určený pre klientov, ktorí majú viazanosť u svojho dodávateľa v rámci dodávky elektrickej energie, ale radi by využívali možnosť virtuálnej batérie pre ukladanie prebytkov elektrickej energie z výroby fotovoltických panelov
  • program Green VBattery AKU je podmienený prechodom aj odberného, resp. spotrebného miesta s dodávkou do Greenlogy (t.j. klient musí mať podpísanú Zmluvu o dodávke elektrickej energie s Greenlogy)
  • my na vás počkáme, pokiaľ ste viazaní u svojho dodávateľa ešte rok, zbierajte si u nás prebytky elektrickej energie vo virtuálnej batérii a keď k nám príde aj vaše odberné miesto, pri prvej vyúčtovacej faktúre vám ich vrátime späť.
  • po úspešnom zmenovom procese vášho miesta spotreby sa automaticky program AKU končí a aktivuje sa Vám program MAX, so spätnou dodávkou bez časového obmedzenia
  • využite možnosť darovania vašich prebytkov na vaše iné odberné miesto alebo odberné miesto vášho blízkeho, prostredníctvom bezplatnej služby GreenShare
  • aktivujte si bezplatne službu GreenCar a uložený prebytok je možné vymeniť za kredit na nabíjanie elektromobilu v sieti Greenway v pomere 500 kWh = 25 EUR kredit
mesačne
1,20 €
s DPH
Vybrali ste si?
ONLINE PONUKA

Hľadáte iný typ virtuálnej batérie?

GREEN VBattery
ECO
Pre koho je program
určený?
Ste malý výrobca a ročne dodáte do distribučnej siete menej ako 500 kWh vyrobenej elektriny?
0,00€
mesačne
GREEN VBattery
STANDARD
Pre koho je program
určený?
Ste malý výrobca a ročne dodáte do distribučnej siete viac ako 500 kWh vyrobenej elektriny?
1,80€
mesačne
GREEN VBattery
PREMIUM
Pre koho je program
určený?
Ste malý výrobca a ročne dodáte do distribučnej siete viac ako 1.000 kWh vyrobenej elektriny?
2,40€
mesačne
GREEN VBattery
MAX
Pre koho je program určený?
Pre tých z Vás, ktorí chcete využivať službu vBattery bez obmedzení


6,00€
mesačne
UKLADAJTE SI ZELENÚ ELEKTRINU DO VIRTUÁLNEJ BATÉRIE OD GREENLOGY

Ako si aktivujem produkt Zelená elektrina?

1
VYTVORTE SI CENOVÚ PONUKU
Vytvorte si online cenovú ponuku kliknutím na tlačítko ONLINE PONUKA. Pri zadávaní údajov zakliknite príslušný program Green VBattery. Cenovú ponuku Vám obratom doručíme do emailu.
2

AKCEPTUJTE CENOVÚ PONUKU A VYPLŇTE ZMLUVU

Akceptujte cenovú ponuku, následne budete presmerovaný/á na zákaznícky portál, kde si vytvoríte online zmluvu, zakliknete možnosť produktu Green VBattery, vyberiete program a doplníte potrebné údaje o Vašom odbernom a výrobnom mieste. Všetky potrebné údaje nájdete na faktúre za elektrinu (odberné miesto) a v Zmluve o pripojení (výrobné miesto).

Ak si s vyplnením zmluvy neviete rady, v tejto fáze nás môžete požiadať o pomoc na green linke 02/3305 6444.
3

ZMLUVU ELEKTRONICKY PODPÍŠTE

Po vyhotovení Zmluvy Vám do SMS doručíme link na elektronický podpis. Zmluvu jednoducho podpíšete prstom na displeji svojho smartfónu alebo tabletu. V ďalšom kroku Vám zašleme do e-mailu vzor výpovede, ktorý doručíte Vášmu aktuálnemu dodávateľovi (bez akceptácie výpovede, nebude zmena dodávateľa úspešná).
4

PODANIE VÝPOVEDE

V ďalšom kroku Vám zašleme do e-mailu vzor výpovede, ktorý doručíte Vášmu aktuálnemu dodávateľovi (bez akceptácie výpovede, nebude zmena dodávateľa úspešná).
5

AKTIVÁCIA PRODUKTU

Po úspešnom zmenovom procese a presune odberného aj výrobného miesta do bilančnej skupiny Greenlogy, Vám aktivujeme zvolený program. Zároveň získate prístup na zákaznícky portál, kde si môžete priebežne sledovať stav Vašej virtuálnej batérie.
6

PO SPUSTENÍ

Vyrábajte, ukladajte a spätne odoberajte podľa potreby. S Greenlogy nestratíte ani kWh elektriny. Údaje o ukladaní a spätnom odbere evidujeme na Vašom osobnom účte a 1x za bilančné obdobie (podľa typu produktu) si účet vzájomne vysporiadame.