GREEN VBATTERY

ONLINE PONUKA

AKU

Uskladnite si vo virtuálnej batérii vašu prebytočnú elektrinu

Dostupné od 1.4.2023.

Informácie o programe AKU:

  • určený pre klientov, ktorí majú viazanosť u svojho dodávateľa v rámci dodávky elektrickej energie, ale radi by využívali možnosť virtuálnej batérie pre ukladanie prebytkov elektrickej energie z výroby fotovoltických panelov
  • program Green VBattery AKU je podmienený prechodom aj odberného, resp. spotrebného miesta s dodávkou do Greenlogy (t.j. klient musí mať podpísanú Zmluvu o dodávke elektrickej energie s Greenlogy)
  • my na vás počkáme, pokiaľ ste viazaní u svojho dodávateľa ešte rok, zbierajte si u nás prebytky elektrickej energie vo virtuálnej batérii a keď k nám príde aj vaše odberné miesto, pri prvej vyúčtovacej faktúre vám ich vrátime späť.
  • po úspešnom zmenovom procese vášho miesta spotreby sa automaticky program AKU končí a aktivuje sa Vám program MAX, so spätnou dodávkou bez časového obmedzenia

mesačne

1,20 €

UKLADAJTE SI ZELENÚ ELEKTRINU DO VIRTUÁLNEJ BATÉRIE OD GREENLOGY

ONLINE PONUKA

Hľadáte iný typ virtuálnej batérie?

Green VBattery

ECO

Pre koho je program určený?

Ste malý výrobca a ročne dodáte do distribučnej siete menej ako 500 kWh vyrobenej elektriny?

0,00 €

mesačne

ČO ZÍSKAM?

Green VBattery

STANDARD

Pre koho je program určený?

Ste malý výrobca a ročne dodáte do distribučnej siete viac ako 500 kWh vyrobenej elektriny?

1,80 €

mesačne

ČO ZÍSKAM?

Green VBattery

PREMIUM

Pre koho je program určený?

Ste malý výrobca a ročne dodáte do distribučnej siete viac ako 1.000 kWh vyrobenej elektriny?

2,40 €

mesačne

ČO ZÍSKAM?

Green VBattery

MAX

Pre koho je program určený?

Pre tých z Vás, ktorí chcete využivať službu vBattery bez obmedzení

6,00 €

mesačne

ČO ZÍSKAM?

Ako si aktivujem produkt Green VBattery?

1. VYTVORTE SI CENOVÚ PONUKU

Vytvorte si online cenovú ponuku kliknutím na tlačítko ONLINE PONUKA. Pri zadávaní údajov zakliknite príslušný program Green VBattery. Cenovú ponuku Vám obratom doručíme do emailu.

2. AKCEPTUJTE CENOVÚ PONUKU A VYPLŇTE ZMLUVU

Akceptujte cenovú ponuku, následne budete presmerovaný/á na zákaznícky portál, kde si vytvoríte online zmluvu, zakliknete možnosť produktu Green VBattery, vyberiete program a doplníte potrebné údaje o Vašom odbernom a výrobnom mieste. Všetky potrebné údaje nájdete na faktúre za elektrinu (odberné miesto) a v Zmluve o pripojení (výrobné miesto).

Ak si s vyplnením zmluvy neviete rady, v tejto fáze nás môžete požiadať o pomoc na green linke 02/3305 6444.

3. ZMLUVU ELEKTRONICKY PODPÍŠTE

Po vyhotovení Zmluvy Vám do SMS doručíme link na elektronický podpis. Zmluvu jednoducho podpíšete prstom na displeji svojho smartfónu alebo tabletu.

4. AKTIVÁCIA PRODUKTU

Po úspešnom zmenovom procese a presune odberného aj výrobného miesta do bilančnej skupiny Greenlogy, Vám aktivujeme zvolený program. Zároveň získate prístup na zákaznícky portál, kde si môžete priebežne sledovať stav Vašej virtuálnej batérie.

5. PO SPUSTENÍ

Vyrábajte, ukladajte a spätne odoberajte podľa potreby. S Greenlogy nestratíte ani kWh elektriny. Údaje o ukladaní a spätnom odbere evidujeme na Vašom osobnom účte a 1x za bilančné obdobie (podľa typu produktu) si účet vzájomne vysporiadame.